Anketa
26.06.2016
Koji vam je turnir do sada bio najbolji

PRVI 2009 POB. DUNAVE
DRUGI 2010 POB. HAJDUK
TREĆI 2011 POB. JUG
ČETVRTI 2012 POB. ČILIPI
PETI 2013 POB. ČILIPI
ŠESTI 2014 POB. ENKEL
SEDMI 2015 POB. PAVLJE B./KARASOVIĆI
Pogledaj rezultate
Tražilica
Google

Linkovi
Info
RASPORED UTAKMICA
Subota, 14.07.2018  

 

SRIJEDA 18.07.2018. FINALE

19:15 DJECA ZA TREĆE MJESTO Ž.CAVTAT-Ž.DUBRAVKA

20:15 GL.TURNIR ZA TREĆE MJESTO OBOD-POPOVIĆI

21:15 DJECA FINALE Ž.PRIDVORJE-Ž.ČILIPI

22:15 FINALE ZVEKOVICA-SOKOL DUBRAVKA

23:30 DODJELA NAGRADA

23:50 VATROMET

00:00 ZABAVA-UČITELJICE

 

Č E T V R T F I N A L E

 

 

 

14.07.            SUBOTA

20:00 DJ. A1 – A4  Ž. DUBRAVKA – B. DIMIT./MARTIN

21:00 ZVEKOVICA – ČILIPI -------------------- A

22:00 DJ. A2 – A3 Ž. PLOČ./VITALJ – Ž. CAVTAT

23:00 MEĆAJAC – OBOD ------------------ B

15.07. SLOBODAN DAN

16.07.           PONEDJELJAK

20:00  DJ. A2-A4 Ž . PLOČICE/VITALJ. – BR. DIM./MAR.

21:00  JADRAN – POPOVIĆI ----------------- 1:0

22:00 DJ. B1-B3 Ž. ČILIPI – Ž. PRIDVORJE

23:00  SOKOL - MOLUNAT ------------- 2:1

P O L U F I N A L E

17.07.        PONEDJELJAK

20:00 Ž. Dubravka-Ž. Pridvorje

21:00 ZVEKOVICA-OBOD

22:00 Ž. Čilipi-Ž. Cavtat

23:00 POPOVIĆI-SOKOL

 

RASPORED  ZAVRŠNICE

 

 

  O S M I N A      F I N A L A 

 1 – 16------------------------ I

 8 – 9 -------------------------II

 4 – 13 -----------------------III

 5 – 12 -----------------------IV

 6 – 11 -----------------------V

 3 – 14 ----------------------VI

 7 – 10 --------------------- VII

 2 – 15 ----------------------VIII

Č E T V R T F I N A L E

I – II  -------------------- A

III – IV ------------------ B

V – VI   ----------------- C

VII – VIII    ------------- D

P O L U F I N A L E

A - B

C - D

ODIGRANE UTAKMICE

28.06.  ČETVRTAK

 

 

20:00 A1-A3 ZVEKOVICA-JADRAN   6:3

21:00 A2-A4 JUG KOMAJI-VITALJINA/ĐURINIĆI 1:0 prekid/kiša

22:00 B1-B3 PRIDVORJE-PALJE BRDO/KARASOVIĆI odgoda kiša

23:00 B2-B4 GABRILE/MIHANIĆI-GRUDA odgoda kiša

 

29.06. PETAK

20:30 C2-C4 MOČIĆI-ZASTOLJE/TUŠIĆI odgoda kiša

21:30 C1-C3 MEĆAJAC-SOKOL DUBRAVKA odgoda kiša

22:30 D1-D3 POPOVIĆI-OBOD odgoda kiša

 

30.06. SUBOTA

20:00 E1-E3 BAČEV DO - DVD ČILIPI kiša

21:00 C2-C4 MOČIĆI - ZASTOLJE/TUŠIĆI kiša

22:00 F1-F3 ČILIPI - TIHA kiša

23:00 A3-A4 JADRAN- VITALJ. I ĐURINIĆI kiša

NEDJELJA  01.07   SLOBODAN DAN

02.07. PONEDJELJAK

20:00 B3 – B4 PAVLJE B./KAR. - GRUDA 1:1  p3:2

21:00 B1 – B2 PRIDVORJE – GABR./ MIHANIĆI 2:1

22:00 C1 – C2 MEĆAJAC - MOČIĆI 6:2

23:00 C3 – C4 SOKOL – ZASTOLJE/TUŠIĆI 2:0

03.07 UTORAK

20:00 D3 – D4 OBOD - CAVTAT 2:0

21:00 E1 – E2 BAČEV DO - OMLADINAC 3:0

22:00 F1 – F2 ČILIPI - MOLUNAT 2:3

23:00 A1 – A4 ZVEKOVICA – VITALJINA/ĐURINIĆI 4:2

 

04.07. SRIJEDA

20:00 B2 – B3 GABR./MIHANI. – PAVLJE B./KAR 2:1

21:00 B1 – B4 PRIDVORJE - GRUDA 2:5

22:00 D1 – D2 POPOVIĆI - DUNAVE 4:0

23:00 A2 – A3 JUG - JADRAN 0:3

05.07.           ČETVRTAK

20:00  D2- D4 DUNAVE - CAVTAT 3:4

21:00 C2 – C3 MOČIĆI - SOKOL 0:5

22:00 F2 – F3 MOLUNAT - TIHA 1:0

23:00 C1 – C4 MEĆAJAC – ZASTOLJE /TUŠIĆI 2:6

 

06.07.            PETAK

20:30 A1-A2 ZVEKOVICA – JUG KOMAJI 7:0

21:30 E2 – E3  OMLADINAC – DVD ČILIPI 1:1 p2:3

22:30 D2 – D3 DUNAVE – OBOD 2:4

SUBOTA 07.07. SLOBODAN DAN

08.07.2018         NEDJELJA

19:30 A2-A4 JUG KOMAJI-VITALJINA/ĐURINIĆI  2:1

20:30 B1-B3 PRIDVORJE-PALJE BRDO/KARASOVIĆI 0:2

21:30 B2-B4 GABRILE/MIHANIĆI-GRUDA 2:1

22:30 C1-C3 MEĆAJAC-SOKOL DUBRAVKA 3:3 p 7:6

23:30 D1-D3 POPOVIĆI-OBOD 2:2 p5:4

09.07.           PONEDJELJAK

 

19:30 C2-C4 MOČIĆI-ZASTOLJE/TUŠIĆI 1:1 p 2:3

20:30 E1 – E3 BAČEV DO – DVD ČILIPI 1:2

21:30 D1 – D4 POPOVIĆI  - CAVTAT  0:4

22:30 F1 –F3 ČILIPI - TIHA 3:0 bb

23:30 A3 – A4 JADRAN –VITALJINA I ĐURINIĆI 3:2

 

 

 

O S M I N A    F I N A L A

 

 

 

  10.07.           UTORAK

19:00 DJ. A1-A2  Ž. DUBRAVKA – Ž. PLOČICE/VIT. 9:0

20:00 DJ. A3-A4 Ž. CAVTAT – BR. DIMIT./MARTIN 5:1

21:00 1 – 16   ZVEKOVICA-ZASTOLJE/TUŠIĆI 3:0 b.b.-------- I

22:00 8 – 9   CAVTAT-ČILIPI 1:5 ------------------------------II

23:00 4 – 13   MEĆAJAC-GRUDA 4:4 p(3:2)-------------III

 11.07    SRIJEDA  SLOBODAN  DAN

12.07.          ČETVRTAK

20:00 DJ. B1-B2 Ž. ČILIPI – Ž. GRUDA 5:1

21:00 DJ. A1-A3 Ž. DUBRAVKA – Ž. CAVTAT 5:2

22:00 5 – 12   OBOD-P.BRDO/KARASOVIĆI  4:2------------IV

23:00 6 – 11   DVD ČILIPI-JADRAN LJUTA  1:3---------------V

13.07.        PETAK

20:00 DJ. B2 – B3 Ž. GRUDA – Ž. PRIDVORJE

21:00 3 – 14   GAB./MIHANIĆI-POPOVIĆI 0:2-------------VI

22:00 7 – 10   SOKOL-BAČEV DO 2:1 ---------------------- VII

23:00 2 – 15   MOLUNAT-JUG KOMAJI 5:2 ---------------VIII

 

 

  • Ekidik Sergije - U žiži SP-a u nama bratskoj Rusiji počelo je pomalo neprimjetno jedno drugo SP. Naravno, ono konavoskih sela i zaseoka...Nama najzanimljivija utakmica za praćenje je bila između Mećajca i Močića, drugi put u dvije godine. Udarni termin, 200-tinjak ljudi na tribinama i oko njih, Željko dobro zagrijan, sve je bilo spremno za spektakularnu utakmicu..i onda šok. Zidane iz Kranjčevićeve se našao u nemilosti šefa struke Velikog Šefa i odigrao malo, premalo da se uopće opet zagrije nakon što je odradio vrhunsko zagrijavanje. I u tih par minuta je opet po ko zna koji put pokazao o kakvom se igraču radi. Ostaje za vidjeti kakva će biti sudbina ovo velemajstora nogometne igre u ekipi Mećajca jer navodno Kiki već čeka sa papirom i spremnom kemijskom olovkom rasplet situacije. Živi bili do utakmice protiv Bubija i Čileta.
  • cavtat - ovo znaci da zvekovica ako pobjedi ide na protvnika obod-mečajac u polufinale?
  • Aaaa - Sto se cudis..tako je svake godine
  • cavtat - bravo moji organizatori,vi ste totalne nubare,ali ovo vam nije slučajnost da zvekovica igra baš svai put poluufinale s mečejcem ili obodm.mislim kako vas nije sramota to radit 10 god.
  • zvekos lokos - četvrto finale zaredom....pa to ne moze ni Brazil!!!!
  • hajduk - Pa kad ste vi zvekosi ko francuzi,sve strani za vas igraju...da je samo oni koji su rodjeni na zvekovici ne bi skupili ni za turnir stolnog tenisa u paru domacih igraca
  • @hajduk - ajde promisli malo prije nego što se isprdiš...
  • hajduk - Aj recite da nije istina molim vas. Sam pogled na prezimena sve govori
Sponzori




" L I N E A " salon pokućstva
" L O V A C " DUBROVNIK

Caffe bar "PERGOLA"
Ć A T O d.o.o. knjigovodstveni servis